HABERARŞİVİ
 • 19

  TEMMUZ

  ŞAMPİYON CİMNASTİKCİLERDEN ÇETİN'E ZİYARET

  12-14 temmuz tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonasında 13-14 yaş kategorisinde üçüncü olan Tuana Aleyna GÜLBAĞ, 15-16 yaş kategorisinde birinci olan Livanur YALÇIN beraberinde Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları, Antrenör Salih Buğra Karaman ve Memur Burhan Bal İl müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu.

 • 18

  TEMMUZ

  ŞAMPİYONLARDAN ÇETİN'E ZİYARET

  03-07 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenen 15thJuly Martyrs Day Turkish İnternational Open Kyokushin Championship (Uluslararası Kyokushin Karate Şampiyonasında) Genç Bayanlar Kata kategorisinde Uluslararası ikincilik kazanan Hilal Gül, 10-14 Mart 2019 tarihlerinde Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonun'nca Ankara'da düzenlenen Kyokushin Ashihara ve Kumite Türkiye Şampiyonasında Büyük Erkekler Kata Kategorisinde Türkiye ikincisi ve Büyük Erkekler 80 kg. Kumite Kategorisinde Türkiye Üçüncüsü olan Fatih Mert Gül ve Antrenör Metin Gül beraberinde Memurlarımız Burhan Bal ve Nizamettin Yılmaz, İl Müdürü Abdulkadir Çetin'i ve Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları'na ziyarette bulundu.

 • 1

  TEMMUZ

  İL SPOR MERKEZLERİ AÇILIŞI DÜZENLENDİ

  Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, İl Spor Merkezleri ve Engelli İl Spor Merkezleri açılış programı gerçekleştirildi.

 • 28

  HAZİRAN

  ALİCAN ŞAMPİYONLUĞA DOYMUYOR

  Avustralya Gold Coast’ta 28 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen Oceania Para Taekwondo Şampiyonasında Güleç Petrol Karabük Çınar Spor Kulübü sporcumuz Alican Özcan 1. olarak 2020 Tokyo Paralimpik oyunlarına katılma yolunda hanesine 20 puan daha yazdırdı.

 • 28

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Spor Merkezleri)'na kayıtlarımız başlamıştır.

 • 26

  HAZİRAN

  1.KADEME SATRANÇ YARDIMCI ANTRENÖRLÜK KURSU

  İlimizde 18-28 Temmuz 2019 tarihleri arasında Satranç 1. Kademe Yardımcı Antrenör kursu açılacaktır. Kursa katılım şartları için aşağıdaki linke tuklayarak bilgi alabilirsiniz.

 • 21

  HAZİRAN

  ALİCAN'DAN ÇETİN'E ZİYARET

  Amerika’nın Nevada eyaletine bağlı Las Vegas’ta 01 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen U.S. Openh Para Teekwondo şampiyonasında 3.olan İlimiz Güleç Petrol Karabük Çınar Spor Kulübü sporcusu Alican Özcan beraberinde Muhammet Burak İncebacak, Antrenör Fatih Arı ve Şube Müdürü Şaban Kanca İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu

 • 17

  HAZİRAN

  ALİCAN OLİMPİYATLARA ADIM ADIM İLERLİYOR

  Amerika, Portlant’ta 16 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen PanAm Para Taekwondo Şampiyonasında ilimiz Güleç Petrol Karabük Çınar Spor Kulübü sporcumuz Alican Özcan ikinci olarak 2020 Tokyo Paralimpik oyunlarına katılma yolunda hanesine 12 puan daha yazdırdı

 • 17

  HAZİRAN

  MUHARREM CAN YILMAZDAN ÇETİN'E ZİYARET

  Hurşit Baytok önderliğinde Karabük'te klinik antrenmanlarla Basketbol Gelişim Kampı sona erdi. Karabük Yılmaz Gelişim Kampı Kordinatörü Muharrem Can Yılmaz ve beraberinde Antrenör Bekir Eken İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu. Kendilerine teşekkür eden Çetin, yaptıkları çalışmalarda başarılar diledi.

 • 14

  HAZİRAN

  ŞAMPİYONDAN ÇETİN'E ZİYARET

  14-23 Mayıs 2019 tarihleri arasında Yunanistanın Loutraki şehrinde düzenlenen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında 18 Yaş Altı Gençler Kategorisinde 50 kg sağ kol müsabakalarında Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya kazanan İlimiz Genç Eksen Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü sporcusu Muhammed Ali Hazinedar beraberinde Spor Servisi Memurumuz Burhan Bal, Uluslararası Bilek Güreşi Hakemi Mustafa Yılmaz ve Genç Eksen Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı İzzet Özışık İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu

 • 13

  HAZİRAN

  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI FİNALİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı projesi olan 'Geleneksel Çocuk Oyunları İl Birinciliği Finali' Kent Meydanında gerçekleştirildi. Unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarının yeniden yaşatılması, gelecek kuşaklara taşınması, geleneksel oyunları yaşatmak amacıyla düzenlenen yarışmaya 180 öğrenci katıldı.

 • 29

  MAYIS

  VALİ GÜREL'DEN KURUMUMUZA ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yatırımlarını değerlendirme toplantısı Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapıldı.

 • 22

  MAYIS

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

  Karabük'te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 • 22

  MAYIS

  KARABÜK'TE FENER ALAYI DÜZENLENDİ

  Karabük'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kentte bulunan bazı sivil toplum örgütleri izciler ve halkın katılımı ile birlikte, akşam saatlerinde fener alayı yürüyüşü düzenledi. Şirinevler Ticaret Merkezi önünde toplanan kalabalık, ellerinde Türk bayrakları ve meşaleler ile Karabük Belediyesi bandosu eşliğinde Kent Meydanına yürüdüler. Program daha sonra Kent Meydanındaki Gençlik Konseri ile devam etti.

 • 17

  MAYIS

  OKUL SPORLARI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

  Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen okul sporları ödül töreni yapıldı.