"BEACTİVE" Avrupa Spor Haftası Etkinlik Günleri İçin Geri Sayım Başladı

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ COŞKUN GÜVEN YURT MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

  İl Müdürümüz Coşkun Güven, beraberinde Yurt Hizmetleri Müdürü Mehmet Özkeskin, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı hazırlıkları için Yurt Müdürleri ile değerlendirme toplantısı düzenledi.

  Haberi Oku

  SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE'DEN İL MÜDÜRÜ COŞKUN GÜVEN'E ZİYARET

  Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. İl Müdürü Güven, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Başkan Elif Köse'ye teşekkür etti.

  Haberi Oku

  İş Kulübü Hizmetlerinin Sunumuna İlişkin Protokol İmzalandı

  Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Karabük İŞKUR İl Müdürlüğü arasında İŞKUR İş Kulübü Hizmetlerinin Sunumuna ilişkin protokol imzalandı. Protokolün imzaları İl Müdürümüz Coşkun Güven ve İŞKUR İl Müdürü Mustafa Çalış tarafından atıldı.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ SANCAK KOŞUSU

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında demokrasi şehitleri anısına Karabük’ te Sancak koşusu" düzenlendi.

  Haberi Oku

  Karabüklü Bayan Milli Güreşçilerden İl Müdürü Çoşkun Güven'e Ziyaret

  Bayan Milli Güreşçilerimiz Merve Karadeniz, Funda Tükenmez, Emine Şevval Dayıoğlu ve Antrenörler Ömer Koç, Özgen Bakır Koç ve Semih Dökmetepe, İl Müdürümüz Coşkun Güven'e ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  Vali Gürel ve Milletvekili Ünal Keltepe Bölgesinde incelemelerde bulundu.

  Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal beraberinde, İl Müdürümüz Coşkun Güven, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ve Orman İşletme Müdürü Aydın Kırımlı ile birlikte Keltepe Dağı zirve noktası ve Keltepe Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu

  Haberi Oku

  YENİŞEHİR GSK 'DAN İL MÜDÜRÜ GÜVEN'E ZİYARET

  THF Hentbol Erkekler 1.Lig’de mücadele eden Yenişehir Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erol Sütcü, Yönetim Kurulu ve antrenörleri Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Coşkun Güven’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ COŞKUN GÜVEN'İN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  İL MÜDÜRÜMÜZ COŞKUN GÜVEN'İN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  Haberi Oku

  KARANTİNADAKİ VATANDAŞLARIMIZI UĞURLADIK

  Corona virüs tehdidi sonrasında Çekya’dan Türkiye’ye getirilen vatandaşlardan 106’sı 14 günlük karantina tedbiri kapsamında Karabük’te bulunan İsmail Necati Efendi Yurduna yerleştirilmişti.

  Haberi Oku

  İL MÜFTÜSÜ İLYAS YILMAZTÜRK'TEN İL MÜDÜRÜ COŞKUN GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. İl Müdürü Coşkun Güven, nazik ziyaretlerinden dolayı İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk'e teşekkür etti.

  Haberi Oku

  İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ MEHMET UZUN'DAN İL MÜDÜRÜ GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. İl Müdürü Güven nazik ziyaretlerinden dolayı Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun'a teşekkür etti.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ COŞKUN GÜVEN ANTRENÖRLER İLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Coşkun GÜVEN, beraberinde Spor Şube Müdürümüz Lokman Mollaogulları, Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan Antrenörler ile

  Haberi Oku

  KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI SEHER BERKER'DEN İL MÜDÜRÜ GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan ve göreve başlayan Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. İl Müdürü Güven ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Berker'e teşekkür etti.

  Haberi Oku

  VALİ FUAT GÜREL'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Vali Fuat Gürel, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan ve göreve başlayan Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu.

  Haberi Oku

  KARABÜK ANADOLU SPOR GAZETECİLER DERNEĞİNDEN İL MÜDÜRÜ GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Şube Başkanı Semih GÜLEN, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa SARIOĞLU, ve Soner MANAV , İl Müdürümüz Coşkun GÜVEN'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.​ Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Müdürü Güven, çalışmalarında başarılar diledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER