İL MÜDÜRÜMÜZ COŞKUN GÜVEN'İN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  İL MÜDÜRÜMÜZ COŞKUN GÜVEN'İN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  Haberi Oku

  KARANTİNADAKİ VATANDAŞLARIMIZI UĞURLADIK

  Corona virüs tehdidi sonrasında Çekya’dan Türkiye’ye getirilen vatandaşlardan 106’sı 14 günlük karantina tedbiri kapsamında Karabük’te bulunan İsmail Necati Efendi Yurduna yerleştirilmişti.

  Haberi Oku

  İL MÜFTÜSÜ İLYAS YILMAZTÜRK'TEN İL MÜDÜRÜ COŞKUN GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. İl Müdürü Coşkun Güven, nazik ziyaretlerinden dolayı İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk'e teşekkür etti.

  Haberi Oku

  KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI SEHER BERKER'DEN İL MÜDÜRÜ GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan ve göreve başlayan Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. İl Müdürü Güven ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Berker'e teşekkür etti.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ COŞKUN GÜVEN ANTRENÖRLER İLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Coşkun GÜVEN, beraberinde Spor Şube Müdürümüz Lokman Mollaogulları, Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan Antrenörler ile

  Haberi Oku

  İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ MEHMET UZUN'DAN İL MÜDÜRÜ GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. İl Müdürü Güven nazik ziyaretlerinden dolayı Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun'a teşekkür etti.

  Haberi Oku

  KARABÜK ANADOLU SPOR GAZETECİLER DERNEĞİNDEN İL MÜDÜRÜ GÜVEN'E ZİYARET

  Karabük Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Şube Başkanı Semih GÜLEN, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa SARIOĞLU, ve Soner MANAV , İl Müdürümüz Coşkun GÜVEN'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.​ Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Müdürü Güven, çalışmalarında başarılar diledi.

  Haberi Oku

  VALİ FUAT GÜREL'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Vali Fuat Gürel, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan ve göreve başlayan Coşkun Güven'i ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu.

  Haberi Oku

  KARABÜK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE COŞKUN GÜVEN ATANDI

  Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine Coşkun GÜVEN atandı. Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan İl Müdürümüz Coşkun GÜVEN'e yeni görevinde başarılar diliyor, tüm gençlik ve spor camiasına hayırlı olmasnı temenni ediyoruz.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ YILDIZ GRUP MÜSABAKALARI

  Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldızlar Grup Müsabakaları 07-08 Mart 2020 tarihleri arasında Merkez Yeni Spor Salonunda düzenlendi

  Haberi Oku

  ANALİG MASA TENİSİ GRUP GRUP MÜSABAKALARI

  Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Grup Müsabakaları Karabük'te Başladı

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇLER MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünün 2019 -2020 yılı faaliyet programında yer alan, Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek Grup Müsabakaları Merkez Yenimahalle 2500 Kişilik Spor Salonunda başladı

  Haberi Oku

  ELİF GÜNERİ'DEN ÇETİN'E ZİYARET

  Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen Balkan Büyükler Boks Şampiyonasında 11 ülkeden 48'i erkek 27'si kadın olmak üzere toplam 75 sporcunun mücadele ettiği Balkan Şampiyonası'nda Şampiyon olarak Altın Madalyanın sahibi olan Elif Güneri ve beraberinde Spor Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları ve Antrenörü Baykan Arslan il müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  ANALİG GÜREŞ GRUP MÜSABAKALARI

  Spor Genel Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019 yılı faaliyet programında yer alan, 07-08 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG ) Güreş Grup Müsabakaları" düzenlenen açılış seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  SUAT ŞAFAK ARAR VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  1996-2005 yılları arasında Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten ve ardından 30 Kasım 2013 yılında vefat eden Suat Şafak Arar anısına düzenlenen Suat Şafak Arar voleybol turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  Vali Gürel, "Destek bizden başarı sizden."

  Vali Fuat Gürel, 5000 Evler de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşaatı tamamlanarak bu yıl hizmete sunulan ve değişik branşlar kapsamında tefrişi yapılarak kullanıma sunulan 7 adet çok amaçlı salonu bünyesinde barındıran Çok Amaçlı Spor Salonunu ziyaret ederek geçtiğimiz aylarda "Karabük'te Spor Kardemir ile Büyüyor" projesi kapsamında imzalanan protokol kapsamında Geçlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından belirlenen ve Kardemir AŞ. tarafından ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alımı yapılan spor malzemelerinin sporcularımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER