OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ YILDIZ GRUP MÜSABAKALARI

  Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldızlar Grup Müsabakaları 07-08 Mart 2020 tarihleri arasında Merkez Yeni Spor Salonunda düzenlendi

  Haberi Oku

  ANALİG MASA TENİSİ GRUP GRUP MÜSABAKALARI

  Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Grup Müsabakaları Karabük'te Başladı

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇLER MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünün 2019 -2020 yılı faaliyet programında yer alan, Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek Grup Müsabakaları Merkez Yenimahalle 2500 Kişilik Spor Salonunda başladı

  Haberi Oku

  ELİF GÜNERİ'DEN ÇETİN'E ZİYARET

  Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen Balkan Büyükler Boks Şampiyonasında 11 ülkeden 48'i erkek 27'si kadın olmak üzere toplam 75 sporcunun mücadele ettiği Balkan Şampiyonası'nda Şampiyon olarak Altın Madalyanın sahibi olan Elif Güneri ve beraberinde Spor Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları ve Antrenörü Baykan Arslan il müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  ANALİG GÜREŞ GRUP MÜSABAKALARI

  Spor Genel Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019 yılı faaliyet programında yer alan, 07-08 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG ) Güreş Grup Müsabakaları" düzenlenen açılış seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  SUAT ŞAFAK ARAR VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  1996-2005 yılları arasında Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten ve ardından 30 Kasım 2013 yılında vefat eden Suat Şafak Arar anısına düzenlenen Suat Şafak Arar voleybol turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN GELECEĞE NEFES OL PROJESİNE DESTEK

  Ovacık’ta düzenlenen Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda 11 Kasım 2019 Pazartesi günü saat:11.11'de Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen fidan dikme kampanyasına bir destek de Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü verdi.

  Haberi Oku

  Vali Gürel, "Destek bizden başarı sizden."

  Vali Fuat Gürel, 5000 Evler de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşaatı tamamlanarak bu yıl hizmete sunulan ve değişik branşlar kapsamında tefrişi yapılarak kullanıma sunulan 7 adet çok amaçlı salonu bünyesinde barındıran Çok Amaçlı Spor Salonunu ziyaret ederek geçtiğimiz aylarda "Karabük'te Spor Kardemir ile Büyüyor" projesi kapsamında imzalanan protokol kapsamında Geçlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından belirlenen ve Kardemir AŞ. tarafından ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alımı yapılan spor malzemelerinin sporcularımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİN İLANININ 96.YILINI KUTLADIK

  Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 96. Yıldönümü dolayısıyla dün Cumhuriyet Korteji ve Çelenk Sunma Töreni ile başlayan Cumhuriyet Bayramı Coşkusu, bugün Vali Fuat Gürel’in Valilik Makamında tebrikleri kabulü ve Kent Meydanı Atatürk Anıtında düzenlenen Kutlama ve Tören geçişi programları ile devam etti.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ATLETİZM KOŞUSU

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Atletizm Koşusu" yapıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından organize edilen Çamlık Parkuru'ndaki yarışa 50 öğrenci katıldı. Öğrenciler, birinci gelebilmek için kıyasıya mücadele etti. Dereceye giren öğrencilere ödülleri 29 Ekimdeki törenlerde verilecek.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON LİVANUR'DAN ÇETİN'E ZİYARET

  Fransa’nın Colomiers kentinde düzenlenen Colomiers French Cup turnuvasında sporcumuz partneri Elif Ceren ÇOLAK ile birlikte 15-16 yaş kategorisi senkronize trampolin dalında altın madalya, bireysel yarışmalarda ise gümüş madalya kazanan Cimnastik Milli Sporcumuz Livanur Yalcın beraberinde Spor Şube müdürü Lokman Mollaogulları, antrenör Salih Bugra Karaman ve sporcunun ailesi İl Müdürü Abdülkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONA ÇOŞKULU KARŞILAMA

  Rusya'nın Ulan Ude kentinde düzenlenen Dünya Bayanlar Boks Şampiyonasında 81 Kg’da Dünya ikincisi olarak Gümüş Madalya kazanan İlimiz Bayan Milli Boksörü Elif Güneri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde coşkuyla karşılandı. Şampiyonu karşılayanlar arasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Şube Müdürleri Lokman Mollaoğulları, Şaban Kanca, Antrenörü Baykan Arslan, ailesi ve sporcular yer aldı. Şampiyonu tebrik eden İl Müdürü Abdulkadir Çetin;” Al bayrağımızı Rusya,da dalgalanndırarak bizleri Ülkemizi ve İlimizi gururlandırdı. Dünya ikinciliği oldu insallah Dünya Şampiyonluğunu göreceğiz. Tekrardan hoş geldin diyor başarılarının devamın diliyorum dedi. Şampiyon sporcumuz, müdürlerimiz, personelimiz, antrenörlerimiz ve sporcularımız asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatında görev alan askerlerimizi unutmadı. Şampiyon konvoy halinde şehir turu yapılarak Vali Fuat Gürel’e ziyarette bulunmak için yola çıktı.

  Haberi Oku

  TEBRİKLER ELİF GÜNERİ

  Rusya’nın Ulan Ude kentinde düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 81 kg da Karabük'lü Milli Bayan Boksörümüz Elif Güneri Final Müsabakasında Rus rakibi Zenfira Magomedalieva'ya mağlup olarak Dünya ikincisi oldu.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (ASKF) birlikte organize ettiği Amatör Spor Haftası düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ve Federasyonu katkılarıyla, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce oluşturulan Tertip Komitesi tarafınca koordine edilen “Amatör Spor Haftası’’ 7 Ekim -13 Ekim 2019 tarihleri arasında kutlanacak.

  Haberi Oku

  “Koş, Yürü, Oyna Sağlıklı Yaşa”

  Sağlık Bakanlığı'nca obezitenin azaltılma çalışmaları kapsamında toplumda sağlıklı beslenme alışkanlıklarını geliştirmek, fiziksel aktivite düzeyini arttırmak ve sağlıklı yaşam kültürünün yerleşmesi amacıyla “Harekete Çocuklukta Başla Sağlıklı Yaşa” sloganıyla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Dünya Yürüyüş Günü etkinliği kapsamında sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER