HABERARŞİVİ
 • 26

  TEMMUZ

  DAMLA PROJESİ KARABÜK'TE START ALDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2 yıl önce hayata geçirilen 'Damla Projesi' büyük ilgi görüyor. Ülkemiz üniversitelerinde okuyan yabancı öğrenciler ile Türk öğrencilerden oluşan gençler, gönüllülük esasına göre gittikleri illerde çeşitli ziyaretlerde bulunarak etkinliklere katılıyorlar.

 • 26

  TEMMUZ

  ÇETİN'DEN BELEDİYE BAŞKANI VERGİLİ'YE ZİYARET

  Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi makamında ziyaret etti.

 • 25

  TEMMUZ

  ADEM ÖZDEMİR ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA İLERLİYOR

  23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatlarında İlimiz Voleybol Antrenörlerinden ve İşitme Engelli Erkek Milli Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörü Adem Özdemir’'li Milli Takımımız, çeyrek final mücadelesinde ABD'yi 3-0 yenerek yarı finale kaldı.

 • 19

  TEMMUZ

  MİLLİ TAKIMA DAVET EDİLEN ASLAN'DAN ZİYARET

  Atletizm Milli Takım Sporcumuz Elif Aslan , 30 Temmuz 2017 tarihinde İtalya’da yapılacak olan Dünya Dağ Koşusu Takımına seçilmiş olup Erzurum Palan Otelde yapılacak olan 10 günlük Milli Takım Kampına davet edildi.

 • 17

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA KOŞUSU GERÇEKLEŞTİ

  Karabük çamlık parkurda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin’in de katılımıyla gerçekleşen etkinlikte kızlar ve erkekler kategorisinde ilk üçe girenlere madalya takdim edildi.

 • 17

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ

  15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Satranç Turnuvası ,Karabük Gençlik Merkezinde Otraokul-Lise-Büyükler Kategorilerinde 45 sporcunun katılımı ile düzenlenen turnuva İl Müdürü Abdulkadir Çetin’in katılımları ile gerçekleşti.

 • 17

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA TAEKWONDO TUNUVASI DÜZENLENDİ

  15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Taekwondo Turnuvası ,Soğuksu Merkez Spor Salonunda kıran kırana geçen müsabakalar ile gerçekleşti.

 • 14

  TEMMUZ

  VALİ ÇEBER, ÇAĞLA ALUÇ'U KABUL ETTİ

  Vali Kemal Çeber, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Avrupa ikincisi olan sporcu Çağla Aluç ve Antrenörü Baykan Arslan’ı makamında kabul ederek genç sporcuya altın hediye ederek tebrik etti.

 • 12

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ HAFTASI ANMA PROGRAMI

  15 Temmuz darbe teşebbüsünün, milletin demokrasisine sahip çıkması şuuru ile yine milletçe engellendiğinden hareket ederek bu şuurun canlı tutulması amacıyla tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 15 Temmuz Anma Programı düzenlenecek.

 • 12

  TEMMUZ

  PERSONELİMİZE E-İMZA EĞİTİMİ VERİLDİ

  Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline elektronik imza sisteminin tanıtım toplantısı yapıldı.

 • 12

  TEMMUZ

  AVRUPA İKİNCİSİ OLAN ÇAĞLA ALUÇ'DAN ZİYARET

  Avrupa İkincisi olarak Gümüş Madalya kazanan Milli Boksörümüz Çağla Aluç ve Boks Antrenörümüz Baykan ARSLAN ,İl Müdürü Abdulkadir Çetin’e makamında ziyarette bulundular.

 • 10

  TEMMUZ

  ESKRİM ANTRENMANLARIMIZ BAŞLIYOR

  Eskrim Anrenörümüz Eda Nur Bilgin'nin önderliğinde Eskrim Antrenmanlarımız başlamış bulunmaktadır. Kayıt için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze başvuru yapmaları gerekmektedir.

 • 7

  TEMMUZ

  AVRUPA ŞAMPİYONU OLAN SADIK ÖZKÖSEOĞLU'NDAN ÇETİN'E ZİYARET

  Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Kick Boks Turnuvası’na katılan Safranbolulu Sadık Özköseoğlu, Avrupa Şampiyonu oldu.

 • 5

  TEMMUZ

  KARABÜK YÜZME HAVUZU ÇALIŞMA PROGRAMI

  KARABÜK YÜZME HAVUZU ÇALIŞMA PROGRAMI

 • 4

  TEMMUZ

  MİLLİ TAKIMA DAVET EDİLEN MERVE'DEN ÇETİN'E ZİYARET

  24-30 Temmuz 2017 tarihlerinde Bosna Hersek’de yapılacak olan Yıldız Bayanlar Avrupa Güreş Şampiyonasında İlimizi ve Ülkemizi temsil edecek olan 65 kg da Karabük Ovacık Gençlikspor Kulübü Bayan Milli Güreş Sporcumuz Merve KARADENİZ, Yıldız Bayanlar Milli Takım ve Karabük Gençlikspor Kulübü Güreş Antrenörü Mustafa KOCABAŞ, Karabük Gençlikspor Kulübü Güreş Antrenörü Ömer KOÇ ve Şube Müdürü Lokman MOLLAOĞULLARI; İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN’e makamında ziyarette bulundular.