HABERARŞİVİ
 • 1

  TEMMUZ

  İL SPOR MERKEZLERİ AÇILIŞI DÜZENLENDİ

  Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, İl Spor Merkezleri ve Engelli İl Spor Merkezleri açılış programı gerçekleştirildi.

 • 28

  HAZİRAN

  ALİCAN ŞAMPİYONLUĞA DOYMUYOR

  Avustralya Gold Coast’ta 28 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen Oceania Para Taekwondo Şampiyonasında Güleç Petrol Karabük Çınar Spor Kulübü sporcumuz Alican Özcan 1. olarak 2020 Tokyo Paralimpik oyunlarına katılma yolunda hanesine 20 puan daha yazdırdı.

 • 28

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Spor Merkezleri)'na kayıtlarımız başlamıştır.

 • 26

  HAZİRAN

  1.KADEME SATRANÇ YARDIMCI ANTRENÖRLÜK KURSU

  İlimizde 18-28 Temmuz 2019 tarihleri arasında Satranç 1. Kademe Yardımcı Antrenör kursu açılacaktır. Kursa katılım şartları için aşağıdaki linke tuklayarak bilgi alabilirsiniz.

 • 21

  HAZİRAN

  ALİCAN'DAN ÇETİN'E ZİYARET

  Amerika’nın Nevada eyaletine bağlı Las Vegas’ta 01 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen U.S. Openh Para Teekwondo şampiyonasında 3.olan İlimiz Güleç Petrol Karabük Çınar Spor Kulübü sporcusu Alican Özcan beraberinde Muhammet Burak İncebacak, Antrenör Fatih Arı ve Şube Müdürü Şaban Kanca İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu

 • 17

  HAZİRAN

  ALİCAN OLİMPİYATLARA ADIM ADIM İLERLİYOR

  Amerika, Portlant’ta 16 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen PanAm Para Taekwondo Şampiyonasında ilimiz Güleç Petrol Karabük Çınar Spor Kulübü sporcumuz Alican Özcan ikinci olarak 2020 Tokyo Paralimpik oyunlarına katılma yolunda hanesine 12 puan daha yazdırdı

 • 17

  HAZİRAN

  MUHARREM CAN YILMAZDAN ÇETİN'E ZİYARET

  Hurşit Baytok önderliğinde Karabük'te klinik antrenmanlarla Basketbol Gelişim Kampı sona erdi. Karabük Yılmaz Gelişim Kampı Kordinatörü Muharrem Can Yılmaz ve beraberinde Antrenör Bekir Eken İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu. Kendilerine teşekkür eden Çetin, yaptıkları çalışmalarda başarılar diledi.

 • 14

  HAZİRAN

  ŞAMPİYONDAN ÇETİN'E ZİYARET

  14-23 Mayıs 2019 tarihleri arasında Yunanistanın Loutraki şehrinde düzenlenen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında 18 Yaş Altı Gençler Kategorisinde 50 kg sağ kol müsabakalarında Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya kazanan İlimiz Genç Eksen Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü sporcusu Muhammed Ali Hazinedar beraberinde Spor Servisi Memurumuz Burhan Bal, Uluslararası Bilek Güreşi Hakemi Mustafa Yılmaz ve Genç Eksen Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı İzzet Özışık İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu

 • 13

  HAZİRAN

  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI FİNALİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı projesi olan 'Geleneksel Çocuk Oyunları İl Birinciliği Finali' Kent Meydanında gerçekleştirildi. Unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarının yeniden yaşatılması, gelecek kuşaklara taşınması, geleneksel oyunları yaşatmak amacıyla düzenlenen yarışmaya 180 öğrenci katıldı.

 • 29

  MAYIS

  VALİ GÜREL'DEN KURUMUMUZA ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yatırımlarını değerlendirme toplantısı Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapıldı.

 • 22

  MAYIS

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

  Karabük'te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 • 22

  MAYIS

  KARABÜK'TE FENER ALAYI DÜZENLENDİ

  Karabük'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kentte bulunan bazı sivil toplum örgütleri izciler ve halkın katılımı ile birlikte, akşam saatlerinde fener alayı yürüyüşü düzenledi. Şirinevler Ticaret Merkezi önünde toplanan kalabalık, ellerinde Türk bayrakları ve meşaleler ile Karabük Belediyesi bandosu eşliğinde Kent Meydanına yürüdüler. Program daha sonra Kent Meydanındaki Gençlik Konseri ile devam etti.

 • 17

  MAYIS

  OKUL SPORLARI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

  Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen okul sporları ödül töreni yapıldı.

 • 16

  MAYIS

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15-19 Mayıs ‘Gençlik Haftası’ dolayısıyla Karabük Kent Meydanı Atatürk Anıtında çelenk sunma töreni düzenlendi

 • 16

  MAYIS

  ATA TOPRAĞI KARABÜK'TE

  Karabük 'ten 20 kişilik Denge Teker Bisiklet Kollektifi ekibi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Selanik'teki evinden alınan toprak ve bayrağı, Samsun'a ulaştırmak üzere Bolu ekiplerinden teslim aldı. Karabük - Bolu il sınırı Kemikli rampalarından teslim alınan toprak ve Türk bayrağı, 20 kişilik Denge Teker Bisiklet Kollektifi ekibi, tarafından Karabük 'e getirilerek Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e teslim edildi.