HABERARŞİVİ
 • 24

  KASIM

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ

  24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Yenişehir Merkez Spor Salonun’da düzenlendi.

 • 24

  KASIM

  KARDEŞ OKULLARIMIZDAKİ ÖĞRETMENLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

  24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün kardeş okulları olan Şehit Ercan Hırçın Ortaokulu, Şirinevler İlkokulu, Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu ve Osmangazi İlkokulu öğretmenlerini İl Müdür Vekilimiz Şaban Kanca ve Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları ziyaret ederek çiçek takdim etti.

 • 23

  KASIM

  25 KASIM -01 ARALIK 2017 HAFTALIK SPOR FAALİYET VE GENÇLİK MERKEZİ PROGRAMI

  25 KASIM -01 ARALIK 2017 HAFTALIK SPOR FAALİYET VE GENÇLİK MERKEZİ PROGRAMI

 • 21

  KASIM

  TÜRKİYE BİSİKLET FEDERASYONU BAŞKANI KÜÇÜKBAKIRCI İL MÜDÜRÜ ÇETİN'İ ZİYARET ETTİ

  Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Küçükbakırcı’dan, İl Müdürü Çetin'e” ziyaret.

 • 20

  KASIM

  FABRİKA VOLEYBOL OKULLARI SAFRANBOLU'DA AÇILDI

  Türkiye’de 6-12 yaş arasındaki tüm çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve ülkemizdeki lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol’un yeni okulu, Karabük-Safranbolu’da mini voleybol şenliği ile açıldı. Safranbolu Spor Salonunda 500 sporcunun katılımı ile gerçekleşen açılış 51 takımın birbirleriyle maç yapmaları ile devam etti

 • 17

  KASIM

  ŞENGÜN'DEN ÇETİN'E ZİYARET

  Ankara'da yapılan Balkan Veteran Badminton Şampiyonasında Çift Erkekler Kategorisinde İkinci, Tek Erkekler Kategorsinde ise üçüncü olan Karabük Gençlikspor Badminton Antrenörümüz Cavit Şengün İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundu. Kendisini tebrik eden Çetin başarılarının devamını diledi.

 • 17

  KASIM

  İL MÜDÜRÜ ÇETİN ANTRENÖRLER İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

  İl Müdürü Abdulkadir Çetin kurumumuzda çalışan antrenörlerle Merkez Spor Salonu Konferans Salonunda toplantı gerçekleşti.

 • 17

  KASIM

  FABRİKA VOLEYBOL KORDİNATÖRLERİNDEN ÇETİN'E ZİYARET

  Fabrika Voleybol Kordinatörleri İl Müdürü Abdulkadir Çetin'i makamında ziyarette bulundular.

 • 16

  KASIM

  18-24 KASIM 2017 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  18-24 KASIM 2017 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

 • 15

  KASIM

  BALKAN VETERAN BADMİNTON ŞAMPİYONASINDA KARABÜK RÜZGARI

  Ankara'da yapılan Balkan Veteran Badminton Şampiyonasında Çift erkekler kategorisinde Karabük Gençlikspor Badminton Antrenörümüz Cavit Şengün ikinci olarak Gümüş Madalya,Tek Erkeklerde kategorisinde ise üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

 • 15

  KASIM

  19. BALKAN TAEKWONDO ŞAMPİYONASINDA MADALYA KAZANAN MİLLİ SPORCULARIMIZ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ

  10-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Edirne’de yapılan 19. Balkan Şampiyonası’nda ilimiz Çınar Spor Kulübü Milli Sporcularından Büyük Erkekler kategorisinde 63 kg da birinci olan Atakan Çamurlu,Yıldız Bayanlar Kategorisinde 29 kg da üçüncü olan Aslı Açıkgöz, Büyük Erkekler Kategorisinde 87 kg da beşinci olan Muhammed Enes KAYA ve antrenör Fatih Arı Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları beraberinde İl Müdürümüz Abdulkadir Çetin'i makamında ziyaret etti.

 • 13

  KASIM

  19. BALKAN TAEKWONDO ŞAMPİYONASINDA KARABÜK RÜZGARI

  10-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Edirne’de yapılan 19. Balkan Şampiyonası’nda ilimiz Çınar Spor Kulübü sporcularından Atakan Çamurlu büyük erkekler 63 kg da birinci (1.) Aslı Açıkgöz yıldız bayanlar 29 kg da üçüncü (3.) Muhammed Enes KAYA büyük erkekler 87 kg da beşinci (5.) olarak ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil etmişlerdir. Sporcularımızı ve Antrenörlerimizi tebrik ederiz.

 • 10

  KASIM

  SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

  Hayatını Türk Milleti'nin istiklâline, refah ve mutluluğuna adayan Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 79. yılında milletçe; minnet, rahmet ve şükranla anıyoruz.

 • 9

  KASIM

  11-17 KASIM 2017 HAFTALIK SPOR FAALİYET VE GENÇLİK MERKEZİ PROGRAMI

  11-17 KASIM 2017 HAFTALIK SPOR FAALİYET VE GENÇLİK MERKEZİ PROGRAMI

 • 7

  KASIM

  HAMİ KURUM PROJESİ BAŞLADI

  Karabük Valiliği tarafından düzenlenen “ Hami Kurum” projesi kapsamında kurumuzla eşleştirilen okullardan Şirinevler İlkokulu ve Şehit Ercan Hırçın Otaokulu’na Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Çakır, Şube Müdürleri Şaban Kanca ve Lokman Molloğulları ziyarette bulundular.