HABERARŞİVİ
 • 25

  EYLÜL

  DEMİR YUMRUK'DAN ÇETİN'E ZİYARET

  Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen Kick Boks Turnuvası'nda Avrupa Şampiyonu ve 78 kg Kıtalararası şampiyonluğu olan ve son olarak Alanya’da düzenlenen Uluslarası Muay Thai Şampiyonlar Galasında birincilik kupasını kazanan Sadık Özköseoğlu İl Müdürümüz Abdulkadir Çetin’e makamında ziyarette bulundu.

 • 22

  EYLÜL

  KARABÜKTE II. KADEME SATRANÇ KURSU AÇILDI

  Birinci Kademe satranç antrenörlerinin bir üst seviye olan İkinci Kademe satranç antrenörü olabilmesi için gerekli olan kurs, 6 İl temsilcisi ve 3 ilçe Temsilcilerinin de kursiyer olarak katılımı ile Karabük’te açıldı

 • 21

  EYLÜL

  ŞAMPİYON ÇAĞLA'DAN VALİ KEMAL ÇEBER'E ZİYARET

  Milli Boksörümüz Çağla Aluç’ Karabük Valisi Kemal Çeber'e Ziyarette Bulundu

 • 21

  EYLÜL

  ÇAĞLA ALUÇ'DAN ÇETİN'E ZİYARET

  13-16 Eylül 2017 tarihleri arasında 13 ülkeden yaklaşık 120 sporcunun katılımıyla İstanbul’da düzenlenen turnuvada 60 kg’da şampiyon olan Milli Boksör Çağla Aluç ve Antrenör Baykan Arslan, İl Müdürümüz Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundular.

 • 19

  EYLÜL

  KADEM'DEN ÇETİN'E ZİYARET

  Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Karabük Temsilciliği Gençlik Komisyonu, İl Müdürümüz Abdulkadir Çetin'i ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Çakır beraberinde Seyit Ali Özkan, Ebru Uğurlu, Selma Uluçay, Hilal Özcan ve Fadime Sevin İl Müdürü Abdulkadir Çetin'e makamında ziyarette bulundular.

 • 18

  EYLÜL

  ŞAMPİYON MADALYA'YA DOYMUYOR

  Bu yıl otuz birincisi düzenlenen Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası, 13 ülkeden yaklaşık 120 sporcunun katılımıyla İstanbul’da düzenlendi. Karabüklü Milli Boksörümüz Çağla Aluç Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvasında Şampiyon Olarak Altın Madalya Kazandı.

 • 31

  AĞUSTOS

  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'NI KUTLADIK

  KARABÜK'te, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95'inci yıl dönümü törenle kutlandı.

 • 27

  AĞUSTOS

  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI SPORTİF ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  30 Ağustos Zafer Bayramı Sportif Etkinlikleri Basketbol ve Satranç Turnuvaları ile başladı.

 • 21

  AĞUSTOS

  7. YENİCE KUPASI ULUSLARARASI DAĞ BİSİKLET YARIŞLARI SONA ERDİ

  Türkiye Bisiklet Federasyonu, Yenice Kaymakamlığı ve Yenice Belediyesi tarafından organize edilen Yenice Uluslararası Dağ Bisiklet Yarışları yapıldı.

 • 18

  AĞUSTOS

  7. YENİCE KUPASI ULUSLARARASI DAĞ BİSİKLET YARIŞLARI BAŞLIYOR

  7. YENİCE KUPASI ULUSLARARASI DAĞ BİSİKLET YARIŞLARI 18-19-20 AĞUSTOSTA YAPILACAK

 • 18

  AĞUSTOS

  VALİ KEMAL ÇEBER 'DEN KURUMUMUZA ZİYARET

  Karabük Valisi Kemal Çeber, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin’i ziyaret etti.

 • 16

  AĞUSTOS

  VALİ KEMAL ÇEBER ŞAMPİYONU KABUL ETTİ

  Vali Çeber, ilimiz bünyesinde spor yapan ve İtalya’da düzenlenen Avrupa Birliği Ülkeleri Kadınlar Boks Şampiyonasında ülkemizi temsil eden ve boksta Avrupa Şampiyonu olan başarılı sporcu Elif Güneri’yi makamında kabul etti.

 • 14

  AĞUSTOS

  ELİF GÜNERİ AVRUPA BİRLİĞİ BOKS ŞAMPİYONU OLDU

  İtalya'nın Cascia kentinde yapılan Büyük Bayanlar Avrupa Birliği Boks Turnuvasında 81 kg da yarışan Karabüklü Milli Boksörümüz Elif Güneri Avrupa Birliği Boks Turnuvası Şampiyonu olarak altın madalya kazandı.

 • 9

  AĞUSTOS

  ŞIRNAK'DAN GELEN ÖĞRENCİLER TESİSLERİMİZİ GEZDİ

  İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda Şırnak Valiliği, Şırnak Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen “Biz Birlikte Anadolu’yuz Projesi” kapsamında, Şırnak Merkez ve Merkeze bağlı köy okullarında eğitim gören 17 kız öğrencimiz Rehber Öğretmen Zekeriya Taşar ve Zeynep Durak önderliğinde İlimizi ziyarete geldi.

 • 8

  AĞUSTOS

  ALİCAN ÖZCAN'DAN ÇETİN'E ZİYARET

  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası'nda İlimiz Çınar Spor Kulübü Sporcusu K44 Kategorisinde 61 kg da şampiyon olarak tamamlayarak ,ülkemizi 19 Ekim 2017 tarihinde Londra'da yapılacak Dünya Şampiyonasında ve 27 Ekim 2017 tarihinde Belarus'ta yapılacak Avrupa Şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Milli Taekwondocu Alican Özcan ,babası Salih Özcan ve Antrenör Fatih Arı İl Müdürü Abdulkadir Çetin’e makamında ziyarette bulundu.